سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید
_

سوالات متداول

_

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمیتوانید پاسخ خود را پیدا کنید، لطفا سؤال خود را از فرم زیر بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

مراحل ثبت سفارش و اجرای پروژه به چه صورت انجام میشود؟

مرحله اول (طراحی)

تصویری از طرح و پلان مورد نظر از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال میکنید سپس کارشناس شرکت آرمان فراز مهام با شما تماس می گیرند و پرسش ها و مشاوره های اولیه انجام میشود و بعد از طراحی مطابق صحبت های انجام شده طرح برای شما ارسال میگردد. (در صورت توافق برای انجام پروژه هزینه طراحی به عهده شرکت خواهد بود)

مرحله دوم (اجرا)

بعد از توافق بر روی طرح یک پیش فاکتور در قالب قرار داد اجرایی برای شما ارسال میشود و سپس در صورت وجود تمایل عقد قرار داد در محل شما یا شرکت انجام میشود.

در صورت تمایل به ایجاد تغیراتی در طراحی داخلی آیا این تغییرات اعمال خواهد شد؟؟

بله تا یک بار انجام تغییرات بدون هزینه انجام میشود.

هزینه اجرای یک پروژه بازسازی ساختمان چقدر است؟

هزینه ی اجرا بعد از مرحله طراحی و مشخص شدن متریال های مورد نیاز به طور دقیق محاسبه میشود و اعلام می شود.

زمان اجری پروژه چقدر است؟

بستگی به متراژ پروژه و مقدار تغییرات اعمال شده برای آن دارد البته برای آسودگی کارفرمایان عزیز تاریخ اتمام پروژه در قرار داد ذکر خواهد شد.

آیا انجام مرحله طراحی بدون اجرا امکان پذیر است؟

بله بعد انجام مرحله طراحی میتوانید قطع همکاری کنید اما بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت بستن قرار داد اجرا هزینه طراحی به عهده ی شرکت خواهد بود.

آیا مقدار هزینه اجرایی تمام شده شرکت آرمان فراز مهام بالاتر از دیگر مجریان دکوراسیون داخلی است؟؟

خیر هزینه هایی اجرایی حتی کمتر از عرف بازار و دیگر همکاران میباشد.

به چه صورتی میتوانیم از حسن انجام کار شما اطمینان حاصل کنیم؟

انجام پروژه مطابق با طرح از پیش تعیین شده صورت میگیرد و در قرار داد نیز ذکر خواهد شد که تحویل پروژه بی هیچ عیب و کمبودی از لحاظ فنی و کیفی انجام میشود.

آیا امکان بازدید از محل توسط متخصصان قبل از آغاز کار وجود دارد؟؟

قبل از هر کاری یک مرحله بازدید از محل الزامی است اما در مرحله طراحی در صورتی که نقشه های معماری محل مورد نظر را داشته باشید لزومی ندارد در غیر این صورت متخصصین ما برای برداشت در محل حاضر میشوند که در این شرایط هزینه برداشت نیز به شما تعلق میگیرد اما مانند مرحله طراحی در صورت ادامه همکاری و بستن قرار داد به شما باز گردانده میشود.

مقدار هزینه ی برای اجرای دکوراسیون محیط من چقدر است؟

بستگی به میزان تغییرات و متریالهای به کار برده در طراحی دارد و در صورتی که شما برای این کار بودجه مشخصی در نظر گرفته اید از شما میخواهیم یک لیست از مواردی و امکاناتی که درخواست دارید به ما بدهید تا مطابق با بودجه شما برایتان طراحی و اجرا کنیم

از ما بپرسید

      تماس با ما: 09127307154