ترندهای کابینت

ترندهای کابینت در سال 2020

آشپزخانه، قلب خانه است و کابینت، قلب آشپزخانه. کابینت‌ها بسیار مهم و حیاتی هستند و در کاربردی کردن فضا تاثیر بسزایی دارند. هم چنین کابینت‌ها‌، یکی از موارد تعیین کننده در ظاهر آشپزخانه می‌باشند. اگر به دنبال الگو گرفتن برای تغییر کابینت‌های خود می‌باشید، این مقاله را تا آخر دنبال کنید تا با ترندهای اخیر در این زمینه، آشنا شوید.
اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید. در قدم اول می‌توانید هزینه ساخت کابینت را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال کابینت ساز در تهران باشید می‌توانید درخواست ساخت کابینت ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

کابینت‌های دوستدار محیط زیست:

این گونه کابینت‌ها، از مواد بازیافتی ساخته می‌شوند و برای محیط زیست بی‌ضرر هستند. هم چنین در ساخت برخی از این کابینت‌ها، از چوبی استفاده می‌شود که درخت آن سریعا رشد می‌کند فلذا برای محیط زیست ضرر چندانی ندارند.

استفاده از رنگ‌های تیره و یا رنگ‌های جلب توجه کننده:

اگر می‌خواهید که به طور اساسی آشپزخانه خود را دستخوش تغییرات ظاهری کنید، می‌توانید از رنگ‌های تیره استفاده کنید. رنگ‌هایی مانند مشکی با مرمر سفید، ترکیب بسیار جذابی را ارائه می‌دهند. هم چنین شما می‌توانید از رنگ‌هایی که جلب توجه می‌کنند، استفاده کنید.

استفاده از کابینت‌هایی با توناژ رنگ چوب:

اگر قصد رنگ کردن کابینت‌های خود را دارید می‌توانید از رنگ‌هایی استفاده کنید که هم رنگ چوب باشند. هم چنین استفاده از خود چوب، در ساختار کابینت‌های آشپزخانه، می‌تواند گرمای خاصی را به محیط ببخشد. چوب‌هایی نظیر گردو، کابینت را شیک‌تر نشان می‌دهد.

ترندهای کابینت

استفاده از کابینت‌های دو رنگ:

بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که رنگ کابینت‌های بالایی و پایینی آشپزخانه‌شان باهم هم‌خوانی داشته باشد. ولیکن استفاده از دو رنگ کابینت، می‌تواند بسیار چشم‌گیر واقع شود. مثلا می‌توانید از رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای و یا آبی استفاده کنید. از رنگ جزیره غافل نشوید و سعی کنید به یک ترکیب رنگ مناسب برسید.

استفاده از طبقه بندی:

اگر تمایل دارید که وسایل آشپزخانه‌ی خود را به معرض نمایش بگذارید، استفاده از این طبقه بندی‌های می‌تواند باب میل شما باشد. در این طبقه بندی‌ها، می‌توان ظروف آنتیک، کتاب‌های آشپزی و یا ماگ‌ قرار داد. هم چنین در صورت تمایل، می‌توانید یک دیوار را طبقه بندی کنید و روی آن‌ها، وسایل موردنظرتان را بچینید.

ترندهای کابینت

کابینت


Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home3/afmarchc/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4494

آشپزخانهترند کابینتطراحی کابینتکابینتکابینت آشپزخانهکابینت‌های آشپزخانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *