قیمت کابینت ممبران

قیمت کابینت ممبران

قیمت کابینت ممبران از مهم ترین مواردی می باشد که اغلب افراد در زمان انتخاب و خرید کابینت برای آشپزخانه به دنبال دلیل تفاوت در آنها هستند. برای آشپزخانه هایی که به سبک مدرن طراحی میشوند، کابینت ممبران یا وکیوم یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود؛ اما واقعیت این است که قیمت آنها نسبتا گران بوده و تنوع در نرخ های این کابینت ها بسیار زیاد می باشد. آرمان فراز مهام ؛ تولید کننده انواع کابینت مدرن و کلاسیک در ادامه قیمت کابینت های وکیوم یا ممبران را بررسی نموده و فاکتورهای تاثیرگذار در آن را ارائه خواهد داد.پس با ما همراه باشید.

قیمت کابینت ممبران متری چند؟

کابینت های وکیوم یا ممبران یکی از زیباترین انواع کابینت آشپزخانه می باشند که اصالت و زیبایی کابینت کلاسیک و چوبی را با طراحی مدرن تلفیق نموده و به همین دلیل با استقبال بالایی مواجه شده اند. علیرغم طراحی و جلوه حرفه ای و منحصر به فرد این گروه از کابینت ها، قیمت نسبتا گران آنها یک نقطه منفی به شمار می رود. اما لازم به ذکر است که در تعیین قیمت این کابینت ها فاکتورهای متعددی تاثیرگذار هستند که با اطلاع از هر یک می توان شرایط را برای انتخاب و خرید کابینت های ارزان تر فراهم نمود. اگر به دنبال پاسخی برای این سوال هستید که قیمت کابینت ممبران متری چند؟ لازم است از عوامل مهم در نرخ گذاری آنها اطلاع داشته باشید که عبارتند از:

قیمت کابینت ممبران بر اساس جنس بدنه

در تولید و ساخت کابینت های کلاس، ممبران، چوبی و غیره توجه به بدنه و میزان استقامت آنها در برابر وزن، نم و رطوبت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بدنه کابینت های وکیوم یا ممبران از ورق های ام دی اف بسیار مقاوم می باشد که ضخامت خوبی داشته و قدرت تحمل وزن آنها نیز در سطح بالایی قرار دارد. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت کابینت ممبران جنس ام دی اف به کار رفته برای بدنه می باشد. دو نوع ام دی اف کاستامونا و واناچای در تولید این نوع کابینت کاربرد زیادی داشته و از نظر قیمت با هم تفاوت دارند.

قیمت کابینت ممبران بر اساس طرح

با مرور نمونه کارهای اجرا شده از کابینت های ممبران اولین ویژگی که از آنها به چشم میخورد، کنده کاری و طرح های هنرمندانه در روی درب و سرستون ها و غیره می باشد. این طرح ها با دستگاه های سی ان سی اجرا شده و تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی ظاهری کابینت دارند. لازم به ذکر است که هر چه طرح های کنده کاری شده ظرافت و پیجیدگی بیشتری داشته باشد، بدون شک باعث میشود تا قیمت کابینت ممبران نیز افزایش پیدا کند. لذا اگر به دنبال کابینت های ارزان قیمت هستید، بهتر است گزینه هایی را انتخاب کنید که ساده تر بوده و طرح زیادی روی درب و ستون و تاج و سایر اجزای آنها وجود نداشته باشد.

کابینت ممبران

قیمت روکش کابینت وکیوم

کابینت های ممبران دارای بدنه ام دی اف می باشند که لایه های پی وی سی بر روی آنها روکش میشود. جنس این لایه ارتباط مستقیم با طول عمر کابینت داشته و به همین دلیل لازم است از برندهای شناخته شده و معتبر تهیه شود. این کاملا طبیعی است که هر چه کیفیت لایه روکش و پی وی سی بالاتر باشد، به همین نسبت نیز قیمت نهایی کابینت مورد نظر بیشتر خواهد شد. اما واقعیت این است که پرداخت هزینه کمی بیشتر با توجه به تاثیری که بر ماندگاری کابینت دارد کاملا توجیه شده خواهد بود.

علاوه بر جنس روکش، تکنولوژی که برای وکیوم این لایه بر روی بدنه درب ها و سایر اجزا استفاده میشود به شدت بر قیمت و همچنین کیفیت کار تاثیرگذار است. لازم به ذکر است که دستگاه ها و تجهیزاتی که کارگاه های کابینت سازی برای این منظور استفاده می کنند با هم متفاوت بوده و خروجی کار آنها نیز از نظر کیفیت با هم متفاوت خواهند بود.

قیمت چسب کابینت وکیوم

برای قرار گرفتن لایه روکش بر روی بدنه ام دی اف از چسب های مخصوص استفاده میشود. این چسب ها توسط برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید میشوند و از نظر کیفیت نیز با هم کاملا متفاوت می باشند. در صورت عدم مرغوبیت چسب به کار رفته برای چسباندن لایه پی وی سی، به مرور زمان روکش ممکن است از روی بدنه کابینت جدا شود که تاثیر بسیار بدی بر زیبایی ظاهری کابینت خواهد داشت. کابینت های ممبران که در تولید آنها از چسب های خارجی متعلق به برندهای شناخته شده استفاده است کمی گران تر از سایر نمونه ها می باشد.

قیمت یراق آلات کابینت ممبران

در نرخ گذاری کابینت های ممبران نباید از دستگیره، لولا، پاخور، تاج و پایه و سایر یراق آلات و موارد مشابه چشم پوشی کرد. با توجه به اینکه این یراق آلات وارداتی می باشند یا خیر و تولید کدام برند هستند قیمت های متفاوتی دارند و در نهایت بر قیمت کابینت وکیوم تاثیرگذار خواهد بود.

قیمت کابینت ممبران دیواری یا زمینی؟

با توجه به اینکه در طراحی در نظر گرفته شده برای کابینت های ممبران، کابینت های دیواری، زمینی، کمدی، نیمه کمدی، ستون، تاج، سرستون، کابینت بالا یخچالی، جزیره و کابینت های ویترینی ایستاده در نظر گرفته شده باشد یا خیر قیمت نهایی متفاوت خواهد بود. بر اساس قوانین ارائه شده توسط اتحادیه قیمت کابینت آشپزخانه بر اساس متر طول بوده و با ابعاد استاندارد در طول و عمق، نسبت 60 به 40 برای کابینت های زمینی و دیواری در نظر گرفته میشود.

علاوه بر موارد فوق، فاکتورهای دیگری از جمله هزینه های طراحی، اجرت ساخت و همچنین نصب کابینت بر قیمت آنها تاثیرگذار می باشد. در بسیاری از مواقع گران بودن کابینت به طراحی حرفه ای و ارائه مدل های سه بعدی برای مشتری قبل از تولید می باشد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

 

استعلام قیمت روز کابینت ممبران

با توجه به تعداد زیاد فاکتورهای موثر در تعیین نرخ کابینت ها و تاثیراتی که نوسانات نرخ ارز بر آن دارد، محاسبه قیمت کمی سخت و پیچیده می باشد. شرکت آرمان فراز مهام به عنوان یکی از با سابقه ترین تیم های فعال در حوزه تولید و ساخت کابینت چوبی، مدرن و کلاسیک آماده ارائه قیمت روز کابینت ممبران می باشد. جهت اطلاع از قیمت کابینت ممبران با شماره 09127307154 02156618263 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *