Isole Biro 1

طراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 مترمربعی

طبق شرح متن ارائه شده توسط معماران پروژه، پیکربندی فضای داخلی این آپارتمان 70 مترمربعی با رنگ های چشمگیر و براساس شناسایی سه منطقه عملکردی در فضا با استفاده از مبلمان ثابت و متحرک صورت گرفته است. فضای عملکردی در طول روز با شناسایی سه منطقه خاص تعریف شده است: ورودی ، آشپزخانه و اتاق نشیمن.

برای هر یک از این فضاها ، معماران عنصری کاملاً جدا از دیوارها طراحی کردندکه به ایجاد “مرزهای” آنها کمک می کند. سه “جزیره”: یک قسمت برای ورودی ، یک جزیره مربع برای منطقه آشپزی ، و کنسولی برای اتاق نشیمن.

از طرف دیگر ، در امتداد فضاها ، آشپزخانه ، انبار ، شومینه و قفسه کتاب با ارائه پیشنهادات عملکردی اتصال بین صفحات مختلف دیوارها و به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی را سبب می شوند طراحی تندیس گونه و رنگین ، نیز با هدف شناسایی مناطق با عملکردهای خاص در نظر گرفته شده اند.

پارتیشن ، کتابخانه و کنسول کناری از متریال های مختلف تشکیل شده اند: متریال آهن برای قسمت ساختاری و چوب برای پانل ها. آشپزخانه دارای عملکرد چندگانه ذخیره سازی ، دسترسی به محل خواب از طریق یک درب یکنواخت ، دارای کمد و کمد فنی رادیاتور است. شومینه کاملاً با دستگاه تهویه حرارتی قابل تعویض جایگزین و پوشانده شده و به نیمکتی برای ذخیره سازی تبدیل شده است.
پارتیشن ورودی دو طرفه شامل پانل های چوبی ثابت ، یک آینه مضاعف و روشنایی دوگانه با نور متمرکز با سیستم الکتریکی یکپارچه و ساختار فلزی طراحی شده است.

انتخاب و موقعیت روشنایی نیز با هدف از بین بردن چراغ های سقفی و قرار دادن عناصر درگیر و متصل در فضا همینطور تغییر شکل کامل سرویس بهداشتی اصلی و ایجاد سرویس اضافی نیز از موضوعات و اولویت های اصلی طراحی بوه است.

طراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70طراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متریطراحی داخلی آپارتمان ایزوله 70 متری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *